Dafina Zeqiri - A e man n'men

Objavljeno 1. mar. 2019
Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz
Stream/Download - smarturl.it/DafinaAEManNmen
Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri - A e man n'men
Music Produced by BledBeats
Lyrics: Varrosi, Arianit Palaj, Akil Beqiri
Music Melody: Varrosi, Dafina Zeqiri, Arianit Palaj,
Mix/Master: Lorenc Aliaj
Video:
D.O.P Petrit Ukehajdaraj
Screenplay Dina Morinaa
Drone Operator Arton Krasniqi
Editing and Color Grading Lee Berisha
Camera Assistant Milot Bunjaku
Follow My Playlist on @Spotify - smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

#bzzz #AEManNmen #DafinaZeqiri

Komentarjev

 • 2021 DAFI LOVE 👅

 • 2021?❤

 • Se ti don me u kthy prap po un ste du🤣

 • Shyqyr we degjuam the kenge me fjal shqip tingullon briliate super ska nevoj per mami e papi

 • Super kang 💗💗💗

 • Po be na pe maj men pse pse te dua shum ❤❤❤❤❤❤❤

 • Shikoni videon për të mësuar se si të humbuni peshë më shpejt @

 • Moc moc krásná nemá chybu🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • 11111😍😍😍🥰🥰🥰

 • 0

 • Xwqg

 • A e man n'men🤔

 • In love from Armenia🇦🇲

  • @Geg Toska Thank you 🙏🏻

  • Got bless Armenian people Gratings from Kosovo

 • Schu schnekke wie getzzz

 • NACKT SCHNECKE

 • Lamtumir tj the 💔❤

 • Ich versteh kein Wort aber bomba die Alte!

  • Junge überleg gut was du schreibst Bei Dafina verstehst du alles was sie singt

 • Hhhkbnhbghbhbihibjhivh7bjhubivib7kb8b8nh9b8bugih8bghh7hu7hjghyyhyyhyhhhhghyhhhhhhhhhhhhhhhuhhuhuhuhuhhuhuuuhuuuhughhhuuuuuuuuuuuuu

 • Nëse dëshironi ta dini cfar efekti ka pandemia në ekonomi vizitoni faqën tonë dhe shikoni videon "Efektet e pandemisë në ekonomi" slnumber.info/wiev/bYS4hrWKeouFm6o/video.html

 • Je me nje ze qe ta kan zili te gjith vashdo se je yyylll

 • 🇦🇲🇦🇲

 • ❤️💙🧡

 • 👌👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • 🇦🇲🇦🇲🇦🇲👍👍👍🥃🥃🥃🇦🇲🇮🇹🇦🇲🇮🇹🤝🤝🤝👍👍👍

 • Dafina asht Zemra jeme❤🥰

 • Like from Armenia 💚

 • fT hhhfgccvchufi💘💞💙💜💖💟❤

 • super

 • 💥

 • Love

 • Dear Dafina, your voice is so amazing that can make any song beautiful! God bless you, you are definitely one of a kind!

 • Am I the only English person?

 • Dafina, you are simply amazing! Wow.

 • Superrr

 • Bo.

 • Na ndiqni per Gatime te Shpejta Tradicionale Shqiptare!

 • Hit 🔥🔥🔥

 • ja ke qi ropt tekstit, tekst kari, pa lidhje fare

 • këngë kari, zakonisht ja pëlqej këngët kësaj po me këtë ka ka fut pordhës kot

 • 2020

 • A te pelqen dafina zeqeri po ose jo likee

 • DAFFI JE MA E MIRA TE DUA SHUM DAFFI ME PELQEJN TE GJITHA KEGET E TUA DHE TI DAFINA ILOVE YOU DAFI ❤💓

 • ti je div fare bravoooooooooooo

 • 😍😍😍😍😍

 • Bulgaria likes this song !

 • Se ti don my kthy prap te une boy

 • Bravo Dafina me knaqe me kit kang te lezeqme 😘❤

 • Shume bukur .

 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩😮😮😮❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Super kenge

 • Bravo ❤️❤️❤️. Dafina Zeqiri kush e eplqen orë këng bëj like

 • Po je Moj je YLL je tka lezet cdo gje ec aty bisha kshu vazhdo

 • Amazing Dafi❤⚘

 • Just 2 words : Ledri Vula

 • Dafina eshte unike sikur emeri i saje zoti e bekoi ate me kete emer DAFINA 💎💎💎💎💎

 • Shum bukur ❤

 • DivAAAAAAA

 • r/nicegirls

 • Like kush mendon qe dafina esht ma e mir me flok

 • Oj dafina ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️vogel

 • To legomeno ilaci I fasuleve per mirbajtjen e tyre eshte vec per krijimin e ramatizmen te njeriu dhe shitet nga pacv sanday......👄👄👄👄👄👄👄🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇲🇨🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾🇸🇾lule- lule dafina.........👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪📜🕰⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️⚡️🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

 • Big nice song I love it...the final that voice is killing me__on minutes 3:38 sec.__cool

 • Dafy star sexy absolute njesh e bukur simpatike sexyyy ylll yll👑👑👑👑💏💏🍧🍨🍹🍸🍰🍬🍬🍎🍇🍓🍒🍑🍇🍇🍇🍇🍇🌷🌷🌷🌷👑👑👑

 • I keni qi rop muzikes

 • Super keng kenga qe degjoj me shum Bravo Dafi Love you ❤😘😍

 • 800 komente qfar konge meriton 8 milion butt🤔

 • A je njeri ti dafina !? Je fenomenale 🤩🤩🤩🤩

 • Bravo Dafina keng e sukseshme 😘😘😘😘❤👌💎💎💎💕👩‍🎤

 • Do not understand a word but is so fine sounding! Albanian music addicted and Dafina subscribed. Many thanks you saved our late night parties!

 • Love you babe

 • Nuk je ti per mu Super , 💖💖💖

 • E ka per mbretin ket kenge Noizy

 • Ti je ti je gabimi im ti je Ti je ti je e kaluara ime je 💔😍 Fav part

 • Bravo dafina je me e mira te perqafoj fort 💜💜💜💕💕💕💖💖💖

 • Dafi 😍👏ur the best

 • Bravo dafina je me e mira 💞💞💞💖👏👏

 • Se pa ty un jam e lumtur dhe nuk du me tpa😎

 • super👍

 • Superrr super😍😍😍

 • ❤️😍

 • Ti ngoj kangt qe pisi I kam Kater vjeq

 • Mut je tu bo kohve fundit

 • Bravooo dafina 1-shi. Urime 👑👑

 • Ncncnc qysh u ba me 20 operacione plastike qe karin tem dhez Me operacione Ti ki dal nga moda moti Sikur ato pushkat me dy gryka

 • SUPER dafina ost fantasike👏👏❤❤❤💗💋🇦🇱💙💙💟💟

 • Te lumt bravo si super star je 🇦🇱🇽🇰🇺🇸🎤🏅☀️💎🐞

 • nuk e du

 • Hi Unë jam braziliane dhe unë dëgjoj Dafina që kur isha adoleshent e dua shumë, dëshiroja një feat me një këngëtare braziliane (Anitta) në zhanrin e "fuego" do të ishte e ftohtë 😍 (A brazilian fan.. )

 • Super 😘😘😘

 • Im Škavell but i like this albanian song! Greetings from Serbia, Kosovo is Albania

 • Ja qifsha turit kush e ka ba diss like se kjo asht Diva e 2 -yt mas Adelina Ismajlit

 • si zakonisht,,asgje me shumë se berllog,,,personi dhe e ashtuquajtur kenga,,,per fat vetem nja 11 sekonda e durova,,,berllog

 • Hec moj shka leshi osht ky spot krejt deshen 😩

 • qihu me dreqin se "suksesi" do tvij Ktu Per ni koh tshkurt

 • This song has a good rhythm and I like it. I'm a big fan of Melinda Ademi and now I'm your fan. Diego Val is a friend of mine, he has just released his new video. Here is the link. I hope you like it. slnumber.info/wiev/fpvcodp8mqKeYZk/video.html

 • Super kong

 • ☄️🌟

 • omg , how did i miss this release????? wooooo

 • ABAN ME FOL