Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

Objavljeno 27. dec. 2017
Dafina ft. KAOS - Na
Facebook: smarturl.it/DafinaZeqiriFB
Instagram: smarturl.it/DafinaZeqiriInsta
Twitter: smarturl.it/DafinaZeqiriTW
(C) Moneyz

Komentarjev

 • Sa konga e mir sidomos Dafina shum e bukur en pergjesi ❤

 • e kalli partin daffy ❤️❤️🤤🤤😍😍

 • 2021?

 • 2021😈

 • Dafina shum mire ka kendu dhe shum shpejt e ka hup hapin dhe vet u ra ne gungj te vetin

 • ♥️

 • Sa super 🥰🥰🥰

 • Ooo 2021 ktuuuuu Dafyyyyy⭐️⭐️

 • 2021 😎

 • Kjo kenge do kishte over 30million views by now nese nk do e kish hequr nga SLnumber

 • Ajo pjesa e fundit e Dafines perrl duhet te ishte keng ne vete

 • 2021 ✌🏻✨

 • Still2021?

 • 2021 ah ka ktu

 • Fhdhfjdjdjfnxjzfjgjdjgmfmjdfjdjcjsjdjcjajsjcjdjsdkejsjcjdjsjdjjsjsdjejsjdjsjjddjdddmdncnxcncdnnxcndndnsndndndndnsndndndndnmddndnsnsndndndndnenedkdmmdmdskdkdkdkdkdkdmsmdmsmsmskdnsns dadjxjxjdjcdjnffncnxndndnddndndnd nsncnfndjsjjwdjdjfjddjfjfkfjffjdj

 • Like kush e degjon ne 2021😍

 • Mos me rri ftoht si janari se shum shpejt vjen majii

  • Kur prindrit e kan ditlindjen ne janar dhe ne maj

 • Super kenge👏👏👏👏👏👏

 • 2 0 2 1 👇👇👇👇🔥🔥❤️

 • 16.12.2020

 • Aj momenti kur ni kong para 3 vjete e nin nket vit edhe snalesh tu e ngu :D

 • 14 dhjetor 2020 najkush? :D

 • Edhe ti ke tha lujta edhe une te dua shum pershendetjet

 • Qekjo kang mka zan paraburgim e di pe maj men kejt poj maj men une lujta te ti

 • Queen 👑

 • 2019-2020?????

 • Song PRO, PERFECT. BRAVO👌👌😁

 • Ka dale qe ne 2016 ? Pse i fshini ? 🥰🥰🥰🥰🥰

 • |_|/\>

 • hej me zë të lartë hej zonja jam një këngëtare videot e mia janë në youtube gazmend sanija hit 2020 ju lutemi komitarë shkruaj faleminderit

 • 🍷

 • I love you ❤❤🥰🥰😘😘😍😍

 • Dafiiiii ja ke qi nonen tgjithave. Tayna eshte vetem 1 buburec me e shtyp ti me kom.

 • Qe cka eshte hiti!! 🔥🤩

 • Qekjo keng kurr sdo te vdes ... Upload Deleted Re upload And still +10 Million views 🔥🔥🔥

 • dafiiii sa e mir je💘💘💝💝

 • pp

 • Faktikisht kjo kenge eshte publikuar ne 2015 , ejo ne 2017 . Pavaresisht se i kane ber ReUpload

 • 🌟🌟

 • Dude it just took me forever to find this song. FINALLY! Faleminderit!

 • Deleted Reuploaded And still got 10M We stan a queen💙

 • Kënga ime e preferuar💜❤😘🥰🌟💐💋😍🤩👑💝💖💎

 • 76

 • oufff girl you fire

 • This song is just a MASTERPIECE dafina is super amazing she really smashed it 😘

 • I like it so much

 • 2020 najkush?

  • Po, qe tash mknaqi bile😊

 • Huhu

 • @ 3:00 my favourite part. Especially @ 3:19 = the favourite part of my favourite part

  • Mine too omg 3:19 🥺

 • Summer 2020 a po e degjon njeri?

 • 2020😝

 • I love it👏🏻💖

 • Hala hat kang mat ieqe nuk kom ni 💩

 • Tuesday July 21 2020😉

 • I love you! I dont Understand, but i love your music........

 • Shit song

 • Wow Like kush e dëgjon në 2020 😘

 • 6'99⁹

 • Ej na na na hani hani krima hani hani krima

 • 2021.???

 • Hey baby, I have a great song for you, I'll give you the link, if you want, you can go and see it tii.ai/F7Ihs

 • Mandi

 • 2020 for KS ?🇽🇰🇦🇱🔥😍

 • 👍 👍 👍 🌹 🌹 🌹 🌹 🌹

 • Jackyl

 • JACKYL

 • ❤❤❤❤❤

 • 2020 still ketu😂 ey Na..Na..Na

 • 🤔🤔😎😱🍷🥰🦍

 • Shka ashte more puna Juve qe i shtini hunt kahmos oj ti karcyllk e shkret duhet me kuptu pak jeni smundje shume trana tpasherune ngjitese

 • 2021.???😁

 • slnumber.info/wiev/bX-bocSgdoteeqo/video.html 💫👑

 • Dafina super

 • 👍👍👍👍👍

 • 🥰🥰🥰

 • The best Music it‘s in Albania 🇦🇱

 • Sa mpelqen kjo keng ..Dafy kendon Shum bukur ka nje vokal tpakrahasuar👍👍🌺🌺🌺🌺

 • Like kush e nigjon hala n2020👍👍👍👍👍👍👍

 • Ejjj na na ....ani ani Rina anni ani pina🥰🥰🥰🌺🌺🌺kong superrrrrrrrrrrrrrrr

 • Super kengetare 🇦🇱🇦🇱

 • Kong fantastiche Dafina je super🌺🌺🌺

 • 2020 hit hit hit

 • 🥰🥰🥰

 • 2020❤❤

 • Eshte nje kenge shume e bukur🙂🙂🙂

 • Like kush e ndegjon ne 2020?🤪😊😅

 • Kjo eshte DIVA...

 • Super 👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • 2020 daf yll

 • 2020??

 • Hajd se nuk t thirri hajd se nuk t thirri

 • DAFINA ZEQIRI ARTISTE 👑⚘⚘⚘⚘⚘

 • 2020 :D

 • Prill 2020?

 • ♥️♥️

 • 😍😍🎶🎶2020

 • 2020 (Karantine🥴👋🏻)

 • Agji Get Gy Çorabe

 • Vig Mami Am Bottle

 • Qpemi Qepja