Dafina Zeqiri ft Varrosi - RING RING

Objavljeno 31. okt. 2019
Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz
Stream/Download - smarturl.it/Dafina-RingRing
Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri ft Varrosi - RING RING
Produced by: MONEYZ
Music & Lyrics by: Dafina Zeqiri & Varrosi
Video by: Entermedia
Produced mixed by: Bled Beats
Mastered by: Avaxus
Styling by: Dafina * woop woop *
Makeup by: Studio Sellma
Hair by: Kaci
Follow My Playlist on @Spotify - smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri

© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

LYRICS with Translations from Swedish:
Hook
Ring, ring
Men får inget svar....
Ring, ring
Men får inget svar....
Du vet, dom ringer mig varjedag....
Upptagen varjedag....
Ring, ring
Men får inget svar....
(But get no answer)
Ring, ring
Men får inget svar....
(But get no answer)
Du vet, dom ringer mig varjedag....
(They be calling me every day)
Upptagen varjedag....
(Bussy, everyday)

Dafina vers
Shoo mannen!
Läget?
Vad händer?!
(Visa dina händer)
(Shoo bro, hows everything? Whats good?)
Ja det e jag sonny
(Yeah its me sonny)
Ja, jag är tillbax sonny
(Yeah I’m back sonny)
Millionär innan tjugi (20) sonny
(Millionaire before twenty sonny)
Fråga dina hommies om mig....
(Ask around, ur homies about me)
Edhe në Prishtine sonny!
(Even in Prishtine sonny!)
TURN UP New York sonny
(Yahh)
Bad gyal, top shotta!
Represent krejt ata qe really really matter!
(I represent all my people whom really really matter!)
Yeah I reprizent MÖLLAN!
(Mlv, Möllan, City in Sweden where Dafina grew up)
Still reprizent MÖLLAN!
PRISHTINE dhe në TIRANE!
Gjdo dite jem lit na, pa u nal!
(Ah-ha)
Delar inte mitt bröd med vem-som-helst!
(I don’t break bread with just anyone!)
Family over everything!
Varrosi / Bridge
Jo nuk e dun nuk e dun kta
me neve nuk e dun nuk e dun kta
The king is right here per kto Qupa
Jo nuk e dun nuk e dun kta na na

Hook
Ring, ring
Men får inget svar....
Ring, ring
Men får inget svar....
Du vet, dom ringer mig varjedag....
Upptagen varjedag....
Varrosi vers
Telefoni dinga ling tho
Ke nigju se kena kilo
Am the one sikur Neo
Big man over here so
BUMBACLART why them a ring my phone
Let them ring se sme bohet von
Man i just jam to the bloody ring tone
Nuk fol dot me mu man a big padron
Dun know e boj for my team
Kallo spliffi si limozin
Ndalo ku shkon o viktim
Palo punanyn o trim
Se kurr se kan menu se man i do dance hall
Like a bad man smoke a kile pa u lodh
Ate rrepera dekt man le ca bojn kot
Man i bada den bad ju tjert leni pordht

Varrosi / Bridge
Jo nuk e dun nuk e dun kta
me neve nuk e dun nuk e dun kta
The king is right here per kto Qupa
Jo nuk e dun nuk e dun kta na na

Hook
Ring, ring
Men får inget svar....
Ring, ring
Men får inget svar....
Du vet, dom ringer mig varjedag....
Upptagen varjedag....
Ring, ring
Men får inget svar....
(But get no answer)
Ring, ring
Men får inget svar....
(But get no answer)
Du vet, dom ringer mig varjedag....
(They be calling me every day)
Upptagen varjedag....
(Bussy, everyday)

#bzzz #DafinaZeqiri #RINGRING

Komentarjev

 • Magnet per karra dafina

 • I love Dafina 😘

 • Eyyy du e galen

 • O varros hik se vjen cozmani 🤣

 • 2020🐍

 • 😄🍎🍎🍎🍎🍎

 • Telefononi, telefononi Por mos merrni përgjigje. Telefononi, telefononi Por mos merrni përgjigje. E dini, ata më telefonojnë çdo ditë. I zënë çdo ditë. Telefononi, telefononi Por mos merrni përgjigje. Telefononi, telefononi Por mos merrni përgjigje. E dini, ata më telefonojnë çdo ditë. I zënë çdo ditë. . [Dafina:] Bëni burra! Situata? Cfare ndodh?! (Tregoni duart tuaja) Po, unë jam djali Po, jam kthyer djalë Milioner para njëzet (20) djali Pyesni homitë tuaja për mua. Edhe në djalë në Prishtinë! Kthejeni djalin nga New York (Yahh) Gyal i keq, top shotta! Përfaqësoni krejt ata qe me të vërtetë ka rëndësi! (Unë përfaqësoj të gjithë njerëzit e mi që me të vërtetë kanë rëndësi!) Po unë përfaqësoj MÖLLAN! (Mlv, Möllan, Qyteti në Suedi ku u rrit Dafina) Ende reprizent MÖLLAN! PRISHTINE dhe në TIRANE! Gjdo dite jem lit na, pa u nal! (Ah-ha) Mos e ndani bukën time me askënd . [Varrosi:] Jo nuk e dun nuk e dun kta me neve nuk e dun nuk e dun kta Mbreti është këtu për kto Qupa Jo nuk e dun nuk e dun kta na na Telefononi, telefononi Por mos merrni përgjigje. Telefononi, telefononi Por mos merrni përgjigje. E dini, ata më telefonojnë çdo ditë. I zënë çdo ditë. [Varrosi:] Telefoni dinga ling tho Ke nigju se kena kilo Jam ai sikur Neo Njeri i madh këtu, kështu që BUMBACLART pse i bien telefonit tim Le t’i bien ziles se sme bohet von Njeriu thjesht jam në tonin e përgjakshëm të unazës Nuk fol dot me mu njeri një mbrojtës i madh Dun e di për skuadrën time Kallo spliffi si limozin Ndalo ku shkon o viktim Palo punanyn o trim Se kurr se kan menu se njeri i bëj sallë vallëzimi Si një njeri i keq tymos një kile pa u lodh Ate rrepera dekt njeri le ca bojn kot Njeri i bada den keq ju tjert leni pordht . [Varrosi:] Jo nuk e dun nuk e dun kta me neve nuk e dun nuk e dun kta Mbreti është këtu për kto Qupa Jo nuk e dun nuk e dun kta na na Telefononi, telefononi Por mos merrni përgjigje. Telefononi, telefononi Por mos merrni përgjigje. E dini, ata më telefonojnë çdo ditë. I zënë çdo ditë. Telefononi, telefononi Por mos merrni përgjigje. Telefononi, telefononi Por mos merrni përgjigje. E dini, ata më telefonojnë çdo ditë. I zënë çdo ditë

 • 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ch

 • Üüüüüüüü

 • visste inte du kunde svenska

 • Diva Dafinnnaaaa❤💝💥

 • System Fucket Hehe

 • OTR

 • Uee sa shum po bie cel po hape ore burre se Kam ca letra me vlere te ti jap.Se dukeni qe vetem me ato jeni dashuruar.

 • I love Varrosi 💖

 • 🎸🎶

 • Beste Diva Dafina 👸

 • Se marr vesh pse e kopjon taynen moj goce

  • Mos ja fut kot

  • @Friends Love ok

  • golden boy uaaa po tani pse kopjon ajo apo mbron dafinen ti eee

  • Kur ka ber dafina rap , tayna nuk njihej oj goc informohu 😉

 • 🔥🔥🤍

 • Gati rythmin e bllekit kjo muzik ahaha

 • hit i eger

 • shumn

 • Wow.😍😍😍😍

 • ring ring.....😅

 • Kush me ben subscribe ja kthej

 • Hera par qe shof varrosin bashkpunim me nje Te Estrades dam varosi ta vjell kangen ma mi se 99 percent te krejt reperave

 • Si loqk dafina te lumt dafina zeqiri

 • Dafina zeqiri är svensk född i varberg och uppväxt i malmö. Men hennes föräldrar är nog albanska så hon är typ också alban. Love u dafin❤️ Bukuroshe!❤️❤️

 • Dafina e doje ta beje nje bashkpunim me varrosin ja pra zemer tu plotesua endrra qe kishe ti ca don do te plotesohet se je Queen 👑 ❤️❤️🔥

 • bravooo dafiiiiiii 🙏🙏🙏🙏👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤

 • This deserves a billion views...

 • keng nishash te dua varros dhe dafina 😙😙😙😙😙😙😙

 • Ring ring

 • BOMBACLART this is a tune 👌

 • Qka nruehtvvb u

 • Gjuhe e keqe , per ate atje e kan anglishten time ne vendin e dyte, n’shtet. Just leave it out , mate.

 • Le like nese menon qe Allahut nuk i ha kari a e ki lan ni like a jo

 • Me neve nuk e dune e vertet

 • Malmo del soya!x

 • A ka bo nei kong tkeqe kto vitet e funit Daffy se une se kam ngju 🤔

 • hey SWEDISH GIRLS THERE ?.I AM VERY INTO SWEDISH GIRL :D .IF any Erasmus in Germany add me in insta : el_meriton .

 • kjo eshte kengetarja me e mire

 • Varrosi ft DUDA

 • Jakan vidh

 • Asnjeri sja kalon dafines dhe taynes❤❤❤❤❤👑👑👑👑

 • slnumber.info/wiev/b4eTdqehg2V7pcQ/video.html nuk esht e vertet😳😳😂😂

 • 0:31 best part 🔥🔥🔥🔥

 • Fire Fire

 • Varrosi littt

 • varrosit ropt ja kisha qi

 • Kenge palidhje pfffffffffffff

 • Un të dua shummmmmm😗😗😗😗❤❤❤

 • 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊👑👑👑👑💰💋💋❤❤❤💜💓💝💞💔💕💖👎456

 • Sikur ta kishe bere vetem kete kenge do dilte me super....

 • dafina Kendon bukur

 • tmerr po ku din tshipnis me knu rep bre nonen katastrof akcent rubishhggg song

  • dafina osht yll po kta haverat e shqipnis katastrof kurr skisha ra nivel tyne me bo kangt me ta

  • Accent dhe Jo Akcent. Megjithatë në Shqip thuhet: Theks. Një fjalë dhe e the Gabim,len mo përshtypjen (opinion) tate për Dafinën.

 • Ich sterbe für Dafi aber was das bitte fürn scheiss Lied man 😣

 • Bravo dafina nje hit super I bukur edhe varrosi me pelqeu shum bravo 👏👌👏

 • Super keng

 • 2 veta 3min kang🤦‍♂️

 • Like🎼kush🎸esht TU engu🎷🎸🎸🎸🎸🎸📯📯📯📯📯📯📯📯📯📯🎺🎺🎵

 • Ma Emirjee😉😆😋😋😋😋😘😘😘😘😘😘🇺🇸🇺🇸

 • Knulla Sverige

 • DIVA ❤️

 • 💋💋💋💋💖💖💖💖dafina

 • 👍👍👍

 • Albanskan är verkligen ett vackert språk och Albanska tjejer OMG exotiska...🇸🇪🇦🇱🇽🇰

  • Omg Ellr hur🇦🇱🇽🇰❤️❤️❤️❤️ Kärlek till dig💙❤️🖤

 • Dafina är tillbaka ❤️🇸🇪🇳🇴🇦🇱🇽🇰👌 se upp alla 🐗🐽🤣

 • What Kind of car is that

 • Si ka mundesi kac pak like...Forca shqipe!!!!Per kete super kenge me shume comm dhe like❤❤

 • Shum palidhje pse Dafina bon muzike me turli papaki . Je ka ja hup rrespektin vetit .

 • 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👄💋👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👎💅👋👋👋👋👍👍👍👍👍👍👍👌🙏🙌👋👌👌👍👍👍

 • Tjeter nivel always 🤚

 • Um doket kenget ne gjuhe tjera ma shume po ju dhezin

 • Muzika Shqiptare kalon neper Kosove edhe shperndahet neper trojet tona!

 • Pjesa m e bukur 2:02 deri 2:20💥💣

 • Varri so Lit dafi shm dobëtt👏👍

 • Varosi kul

 • Biker. Je

 • Biker

 • palidhje.

 • Walla sån äkta skåning🤢

 • Varrosi e varros kengen... reperri me i dobet ne shqiperi..

 • Tjo mannen vad händer

 • Näää kan inte fatta att du äntligen gjorde en låt på svenska, teduaaaaa

  • EXPLOIT nä du vet jag e svenne

  • Elsa Mala hahahah e du Alban

 • 🤘🇦🇱👽

 • Compot 👌

 • Copycat

 • E ke djeg lojen dafin me qet kong respekt 👌

 • Dafina deserves all the attention! She's da queen

 • Ring Ring 😘😘😘

 • omgg äntligen dafina du sjunger svenskaaa älskar diggggg

 • 1:35 ----------- 2:21 Qia nonen varrosi ka ekzagjeru qtu !!!! Komplimente i papam

 • dafeyyy

 • 🔥🔥🔥🇦🇱

 • Serbi yes!

  • Jihadi Tyrone Qka serbi yes? What the fuck?

 • Noizy style for sure

 • SHOO MANNEN LÄGET VA HÄÄÄÄNDER HAHAHAHAHAHAHA

 • otr