Dafina Zeqiri - Merri Krejt

Objavljeno 12. feb. 2020
Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz
Stream/Download - smarturl.it/MerriKrejtDafina
Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri - Merri Krejt
Directed by: Dina Morina
Produced by: Petrit Recica
Cinematographer: Petrit Ukehajdaraj
Editor: Liridon Metushi
Produced by: Ertug
Melodies & Lyrics: Elinel "rrugaco"
Mix & Master: Deard Sylejmani
Production Manager: Blerim Shala
Production Assistant: Liburn Shabani
Dafina Robot: Behie Murtezi
Kickbox Coach: Jashar Jashari
2nd Ac: Milot Bunjaku
Grip & Lights: Florent Isufi, Valmir Berisha, Blerim SHahini
Crane: Ardit Bici, Bardh Ballabani
Electrician: Besfort Demaku
Makeup: Arber Bytyqi
Styling: Drenusha Xharra
Hair: Gent Azemi (AngelStudioAcademy)
Follow My Playlist on @Spotify - smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri

© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

#bzzz #DafinaZeqiri #MerriKrejt

Komentarjev

 • Ooooooo is so cool😘🥰😇😊

 • ku i ka ra nmend ky koncept bre ❤️❤️

 • Muzika ujasni😘😘😘😎😎😎kill!!!!

 • ♡të dua♡

 • I love u Dafina

 • Super

 • Cfar zeri...💓

 • Nuk e di po e kam fiksim kete kengen ❤️❤️❤️

 • Knaga boll e fort po videoklipi ska kurgjo me bo me kang

 • Shum ki kno mir si film bravo t qoft

 • This is some deep shit. Sidomos mesazhi n'fund t'videos , The goal is not to live forever but to create something that will. Ky osht plan i kahmotshem i disa shkenctareve t'qoroditun, t'cilet duen me e zhduke qenjen njerzore, njihere duke i ba gjysem cyborg, e mandej duke i krijue robotet t'cilet jetojn forever. Kjo do t'thot funi i njerzimit siq e njohim. Njerezit ma nuk do t'jene me veti humane, por cyborg, t'robotum. Dafina qyshe moti dyshohet se i sherben kauzave t'illuministve, s'po them qe ka dicka n'dore, por qe faktikisht perdoret per promovimin e vlerave t'tyne, t'cilat jon shume t'liga dhe t'rrezikshme per njerzimin. Perndryshe, e talentume sa t'dush, por per cka e perdore talentin dhe famen, osht nji fatkeqsi.

 • Ma e mira prej krejtve je ❤❤❤

 • P

 • Song is on fire! Respect from Ukraine!

 • Bravooooo

 • Dafina is AMAZING

 • shum te bukur syt i ki ly edhe buzt te bukra ma trego ku ke ble ❤️😍

 • shum e bukur shum e mir muzika 🤩👑❤️🥰👍🌈🥰💋😍💅

 • ' '

 • mesazhi shume i qarte i videos shum e bukur dafina roboti te myti dafina perseri nisja❤️❤️

 • SUPER Dafina

 • Dafina Zeqiri Picasso 💗 master piece. AMAZING.

 • 😭😭😭😭😭😭😭😭

 • 🙈😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • ARTISTE.

 • Nsijsidhduufhhxixbhchfuchdjjidjosjiuysjosnudjdhydhhxidniudgdiondojsisnodnidnuysnojidiiisuunoffhagpsyydninzjshytsnisushuygsusutsjhfhinlsgrsjhdvhdhtsiudhggduejgsutsnosniggshidnisutdnixnfhufuhsnixn unxunaiusuudnidnijjiduuusijdidjudjudjiu

 • Love u to the mooon and back daffff the only Albanian” ART”

 • Have a look at this ripper slnumber.info/wiev/g3PSmtSKl6WAe9Q/video.html

 • Dafina ti je artiste e vertete, por mos harro se turma nuk e kupton artin e vertete. Kenget me cilesore te tuat nuk marrin shume klikime zakonisht. Je e vecante e me stil unik. Nuk te meriton tregu shqiptar. Eshte shume I vogel per talentin tend.❤❤❤❤

 • App;‘bytes jrno

 • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 vec dashnija nuk mjafton .....!!!

 • 0

 • Super keng 😚😚

 • Dafina look like she Soo in love with me in this video!! Especially as she first walks in!!! I love you too!! This music's the best

 • 😄😂😄😂😂❤️❤️❤️❤️

 • 😄🧐😄❤️❤️❤️❤️

 • 🤪❤️🤪❤️🤪❤️😂🤪❤️🤪

 • 🔥🔥🔥🔥❤️🔥❤️❤️❤️

 • 🧐🧐🧐🧐🤪🧐❤️❤️❤️❤️

 • 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • 🔥🔥🔥🔥🔥

 • 🤪

 • ❤️❤️❤️

 • Wonderful

 • Masterpiece

 • Beautiful

 • Beautiful

 • Masterpiece

 • 🐋🥰🥰🥰

 • 😘

 • Per te gjithe ata qe mendojne se eshte super ide dhe realisht art atehere te kerkojne per videoklipin e Aura Dione - Friends dhe do shohin se ku eshte marre idea. Nuk mund te jesh Dive duke kopjuar te tjere. Ne e dua Dafinen shume, por kur ka kopje duhet thene dhe fatkeqsisht nuk eshte i vetmi klip.

  • @GD Kaci Nese e lexon me vemendje komentin tone do e kuptosh per cfare eshte shkruar. Robotet i ka perdorur edhe Katy Perry edhe shume kengetare te tjere, por ka komente ne kenge sikur kjo qe Dafina ka realizuar eshte art dhe eshte diva dhe eshte shume e papare me para nderkohe qe klipi i Dafines rrjedha dhe koncepti eshte njesoj si Aure Dione. Mund te perdroren robotet por jo ne te njejten tematike dhe koncept sepse pastaj del kopje sic eshte edhe ky klip.

  • Pse,ti je i mendimit se Robotet jane ekskluzivitet i Aura Dione dhe asnjeri tjeter nuk eshte i lejuar t'i perdori ne videot e veta?

 • Unë nuk e kuptoj atë, por unë gjej zërin e çekiçit dhe kjo është arsyeja pse unë ju kërkoj të hidhni një sy në të ... do t'ju frymëzojë ...raboninco.com/1Gs9j

 • Nëse dëshironi ta dini cfar efekti ka pandemia në ekonomi vizitoni faqën tonë dhe shikoni videon "Efektet e pandemisë në ekonomi" slnumber.info/wiev/bYS4hrWKeouFm6o/video.html

 • Llv

 • sjshjx😭😭🤣🤣

 • udjddkck❤❤❤♥️♥️

 • Amazing song! I listen to it again and again!

 • Super 💞💞

 • ❤❤

 • It is very beautiful song. What country music?

 • Nje kengetare ⭐ dhe kenga shum e mir, Vetem ne fund e ke prish krejt se ket keng e ndegjojn edhe femijet e per mendimin tim eshte shum e turpshme edhe pa asnje kuptim lidhje me keng, na desherojm te ngegjojm nje keng te mir e jo ksi skena intime, me duhet tja uli zerin ne fund pershkak te femive se kan pytur qka po bon!! TURP

 • Këng shum e dukur dafina zeqiri☺

 • haris

 • My Friend recommend this song to me It's so lit 🔥 BTW what language is she rapping in ??

 • Dafina Zeqiri GYPSY

 • Ej po ngoni kangen e mos komentoni shumë

 • ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Super

 • O qikjo Kang vallahi shum cute

 • Yll

 • Dafina ❤️❤️❤️❤️

 • 😷😷😷😍😍😍❤❤

 • Te lumte a mundesh te besh 1 keng me titullin dangerous

 • Super kenge o Dafina zeqiri bravo te lutem

 • Can someone translate whats this song is about

  • GD Kaci flm

  • Things,people...etc., we love the most and heavily invest in this life,one day turn against us. My interpretation.

 • slnumber.info/wiev/qXXYXb1yY6Z0pdA/video.html Fito para duke plotesuar pyetesore shqip!

 • Love you🥰🥰🥰🥰🥰

 • Nu ka si ti oj dafin👑👑👑👑👑👑

 • lyrics//subscribe for more lyrics Merri krejt se kto sene ke lon Se ti vet ke thon Vec dashnia nuk mjafton No, no, no no no Fjalet qe ke thon, Sheja shum kan lon Vec dashnia nuk mjafton No, no, no no no Na na na, na na e Vec dashnia nuk mjaftoi no no no(x2) Dashni dashni, Dashni ke pas Dashni tkom dhon, Edhe kur se ki shfaq Tash pi tash pi Tash pi pa mas Tash pi mu ngjall E spi mu knaq Un e ti un e ti un e ti Premtime plot tham Un e ti un e ti un e ti Ton jeten bashk tham Un e ti un e ti un e ti Fjalt na ku i lam Un e ti un e ti un e ti... Merri krejt se kto sene ke lon Se ti vet ke thon Vec dashnia nuk mjafton No, no, no no no Fjalet qe ke thon, Sheja shum kan lon Vec dashnia nuk mjafton No, no, no no no Na na na, na na e Vec dashnia nuk mjaftoi no no no(x2) Se di se di, jo ca ka ndodh Pe ni pe ni, pe ni je ftoh E di e di, e di je lodh E di e di, ske nevoj me fol Un e ti un e ti un e ti Nuk jena mo bashk Un e ti un e ti un e ti Ku mle e ku tlash Un e ti un e ti un e ti Pa lidhje tbertas Un e ti un e ti un e ti...

 • 😏

 • vec dashnia nuk mjafton aaa 💗💗

 • Diva shqiptare , the one and only ❤❤😍😍

 • Dafina you deserve more than this, so much more!!!

 • What I understand is that, u find someone maybe that he got nothing in them life, and u love without without asking something in exchange all u need is him love and u giving everything for your self for that person, but it comes the moment, this person is the one huts u the most,

 • What I understand is that, u find someone maybe that he got nothing in them life, and u love without without asking something in exchange all u need is him love and u giving everything for your self for that person, but it comes the moment, this person is the one huts u the most,

 • Bravo Dafina dhe Behie😍😍

 • ♡❤♡❤♡❤♡❤♡👍👏👏

 • Demasiado bueno!!!

 • teksti Merri krejt se kto sene ke lon Se ti vet ke thon Vec dashnia nuk mjafton No, no, no no no Fjalet qe ke thon, Sheja shum kan lon Vec dashnia nuk mjafton No, no, no no no Na na na, na na e Vec dashnia nuk mjaftoi no no no(x2) Dashni dashni, Dashni ke pas Dashni tkom dhon, Edhe kur se ki shfaq Tash pi tash pi Tash pi pa mas Tash pi mu ngjall E spi mu knaq Un e ti un e ti un e ti Premtime plot tham Un e ti un e ti un e ti Ton jeten bashk tham Un e ti un e ti un e ti Fjalt na ku i lam Un e ti un e ti un e ti... Merri krejt se kto sene ke lon Se ti vet ke thon Vec dashnia nuk mjafton No, no, no no no Fjalet qe ke thon, Sheja shum kan lon Vec dashnia nuk mjafton No, no, no no no Na na na, na na e Vec dashnia nuk mjaftoi no no no(x2) Se di se di, jo ca ka ndodh Pe ni pe ni, pe ni je ftoh E di e di, e di je lodh E di e di, ske nevoj me fol Un e ti un e ti un e ti Nuk jena mo bashk Un e ti un e ti un e ti Ku mle e ku tlash Un e ti un e ti un e ti Pa lidhje tbertas Un e ti un e ti un e ti...

 • Sa kenge e bukur bravo dafina une nuk po ndaloj dot se degjuari! 😍😍🤩🤩👑👑

 • Der Typ ist wie der Typ von The Boy

 • super kenge love zemer

 • 😍😍😍💪💪💪👍👍👍

 • Bravo o Dafina Super kenge je ylle

 • Imas vise nego dobar glas. A dobar I vrlo dobar nije isto.bez zamjerke era izrafi je sa glasom interesantno

 • Dafina zeqiri te dua

 • Dafina te dua

 • kush ma bo subscribe . zoti ja boft sa ma mare ne jete😍

 • Te fu a