Dafina Zeqiri - Ti e din

Objavljeno 27. dec. 2017
Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz
Stream/Download - smarturl.it/TiEDin
Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri - Ti e din
Beat by : Lurro
Mix & Master : TuneDaRula
Melody & Lyrics : Dafina Zeqiri
Credits : Fation Miftari
Video : Entermedia

© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

#bzzz #DafinaZeqiri #TiEDin

Komentarjev

 • Pppppppppppppp

 • Pppppppppppp

 • ))ок

 • Beste Sängerin welt weit bravo loqk Mpuq eki dafiii

 • Üüüü

 • 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 • Ly🥺🥰🧸🧸

 • TOP Queen OmG totally I mean I LUVEeee the sound song You really look Diamond Girl I am going stop comment ;)

 • Dafi je kengetare e rralle si ty asnji se ka zerin tende kendon bukur ❤

 • Queen 👑

 • What a smile,hugs

 • Duffye is the best of the galaxy. You see clearly that She puts all her hart in the lirics. And if course the most beautiful woman in the world. The man that has duffye is the luckiest man onder earth. Respect.te due shum

  • Wat losers are the man Who cant handlle duffye. Dont worry I know fo rsure that you Will find the one equell of your hart. Man,you have to cherish this hart everyday of the rest of your life than you can say that you live welk. It is not just the money..... The macedonian geest you

 • Love me dafina zegiri ❤️❤️🌷

 • Ti je e veqant dhe me e mira une te dua shum ❤️❤️❤️❤️

 • KLLAS!

 • Kush e don❤ daffin like

 • ❤️🦋👸🏻

 • Se un ta fala tyyy zemren....!Super Daffi

 • Mu pelqen kanga e dafina zeqiri ti e din

 • Albanian women are goddesses! So radiant and graceful.

 • Best singer ever

 • 🚨🚨🥃🇪🇺🥃🥃

 • So much passion,Starrrrr🌹✨

 • Je e madhe dafina 🔊👄👄👄👄🇽🇰🇦🇱💍🦋👄💍

 • Qualcuno mi può tradurre questa canzone 😍

 • Shume kenge e bukur, cne qe me ka shpetuar 😍

 • Luanesh 🌹t'kemi. Zer qe te c'mend ke. Vec suksese ne Jet . Si Ylle je

 • 😘😘 come on Daffy love you🇦🇱

 • Te dua Dafina ❤🔥🔥🔥🔥🔥

 • Nice track ~~ 👌😻👌😻👌

 • Love you! Je me e mira ♥️

 • Ja du zanin bre 😍😍

 • diva e shqiptaris

 • Ti e din Te Dua,

 • 💜💜💜💜💜💜💜💜

 • Like beyonce 1+1

 • Edhe kjo dafina pidh osht me bo seks me ta

 • Shko nshpi e sheh ku je...

 • Ma e miraaaaaaaaaaaaaa eshte ❤️♥️♥️♥️♥️

 • Qetu tamam si plak 😝 shum e mir je kon ama e ke prish vetin me tatuja e me botokse 🤧

 • Qka o ka thot bre , ti e din sa edhe sen tjeter pfff i humba 4 minuta t jetes tem me kuptu e sen smora vesh pff . Zero

 • qysh e ka bo Duffye per mos me mujt me gjet Amerikant hahha :P

 • Ti eki shajt ne kong tash pe elavdon mos u bon hyr me dy ftyr o nojzi i karit

 • Duff ma mire pot shkon shqip oj ❤ RESPEKT per ty mpuq e ki 💋

 • 👑👑👑👑👑👑👑

 • Shum e bukur dafina

 • Shume bukur.Ke nje menyre krejt te vecante e moderne😘❤💋

 • SUBSCRIBE HERE

 • Cmmm’on and 1k then we go too 1million

 • I love you

 • Super keng shum pak shikime!?

  • Përparimi G 👌😊

  • Erierieri Erierieri Nuk e di a e keni vrejt qe Dafina nuk ka ble klikime ne kenget e saj koheve te fundit keshtu qe 1milion klikime jon reale per ne Kosove, Shqiperi. Mos u mashtroni prej ketyne ‘artisteve’ tjere qe per nje jave i bojn 5milion klikime FAKE. Keta ti kompleksojn edhe artistat ma te mdhaj ne Amerike 😂. Go Duff we will always support u.👏👏🇦🇱🇽🇰🇺🇸

 • shum kang e bukur 😘😻

 • J e shum e bukur

 • High klass👍👍

 • Diva is back ❤

 • junky facee nice song

 • dafina zemer tkom ❤️❤️

 • ++hihi

 • Ti e din😍

 • Not this time baby u have some better song but not this one

 • Legend

 • ca dive esht kjo ore njerz ,diva qe zhvishet joo ,diva e shqiperis esht elvana kengatare taman e komletume e ska nevoj me u zhvesh fare per te marr klikime e ajo duket na klimimet e projekteve asaj

  • Luo 000 h e permena edhe ma para ,secili ka.menimin e vet edhe e respektoj menimin e jot ,po menimi im osht. tjeter !

  • monserrat yasindi Shume e vertete se jane komplet te ndryshme, dhe tek e fundja çdo kush ka preferenca personale por te thuash qe Elvana nuk eshte zhveshe asnjehere eshte shume e pavertet dhe pastaj ka pas kenge edhe me te pakuptimt se kjo kenga kenga e Dafines te cilen ju e konsideroni te tille. "Elvana - Sex on the beach" eshte nje nder kenget me ta pakuptimta dhe pa mesazh te saj. Pastaj si artistet jane qe te dyja shume te mira dhe asnjera ska diqka me shume apo me pak se tjetra,gjithsesi mendimi dhe shija e çdokujt.😌

  • Luo 000 Elvana esh. je shembull per gjith artistet shqiptare ,jo nuk esht zhvesh shiko kenget e asaj na fillimi deri nfund.jan gjitha kenge me kuptim ,elvana ska nevoj me u zhvesh per te marr klikime se ajo esht 16 vjet ne karrjer edhe e din si ta bej popullin te mbaj mas asaj ,emri asaj permendet si shembull ! nje femer qe me kenget e asaj qe ka ber per shqiperi (Kuq e zi ) te ben te ndjehesh krenar qe je shqiptar ,Nje kengetare e madhe e cila nuk mund te krahaskohet kurr me Dafinen ,Jan dy femra shum te ndryshe ,menimi im ky po nuk them qe dafina sesht nje kengetare e mir ,po un kurr nuk e krahasoj me elvanen se elvana nuk krahasohet me asnje artiste ,esht diva shqiperis

  • monserrat yasindi Pse Elvana nuk eshte zhvesh?

 • Queen ❤

 • THE BEAT IS LIT!! LUV YA SHQIPE :3

 • 😍😍😍😎😎😎🍸🍷☕🍶🍫🍬🍰🎂🍪🍩

 • Shume e bukur ke nga dhe Fatima gjithashtu

 • DIVA 👑👑👑❤️❤️

 • Divaa♥

 • Na nxorre zorret

 • Garant e ki blloku veq per mu perfol e me ti bo do klikime more transvestit

 • E qbllkove again loser a hahahah

 • He kurven e nanens kur ke ne Amerik nuk i njifke Shqiptart e pa qe spi dhez atje u kthy kho se e di qe ka budall ktu qe hala e dojn ma shum se nanen e vet.

 • i am right now here

 • U are the best .....honey....

 • Yyy

 • po dafi

 • Daffy esht nje artiste e veqant duhet ta vleresojm nje artiste si Dafina ani qka pse ka shku ne USA ka mbajt shpres qe dot ti shkoje lart ne yje Po kjo esht ne Yje Mos u ndal dafina ka njerez qe te dojn ti ani pse shkove ne Amerik je e mirpritur ke fanca ende nuk te kan harruar keshtu qe presim Muzik dhe clipe te reja me tutje suksesi yt shihet bravoo tqoft.

 • Diva

 • 🔥🔥🔥

 • Kjo e shkreta po kujton qe eshte e bukur po ethet po ti shtin

 • Hallo Dafi jam nje adhuruese e jotja shum te adhuroj.Shum keng e paq dhe e bukur perta ndegjuar. Por edhe nga fytyra je shum e bukur nje lutje doe kisha sikur moste kishe ndryshu asgje ne fyturen tende te bukur keshtu dojet e bukur gjithnje sikur tani te pershendes 😙😙😙😙💓

 • Nicee lovee

 • 😉😉😉😗😗😗😗😗😗😘😍😍😙😙

 • oj zemer ti edhe Kida doni me hup famen kur po knoni anglisht ka 2mil views pi merrni a shqip shkojne deri 10 million

 • Ti e din sa te du ...dafy the best ❤

 • 😍😍😘😘😚😚😚😍❤❤👌👌👑👑🔥🔥🔥😱

 • Kur pi shof do tu than Diva e ksi sene hahahah me tvertet me qesh me t'ardh po qfar Dive kjo emer i madh osht ky per kto,ok ka kanga tmira qe jon kan tkohes vet po diqka kohve tfundit spo dhez me asnje kang se problemi ka hup shum koh tu dasht me depertu jashte e as atje si dhezi tash kerka hahahah mpuq

 • bravo Dafina shum bukur po dokesh men du har för mycket smink. Skulle du kunna göra en video utan smink eftersom små tjejer tar efter dig och ser upp till dig. Jag tyckte att du sa det väldigt fint med att det sker stora förändringar i världen just nu och kvinnor får mer och mer rättigheter och rätten att bestämma över sin egen kropp bl annat. En video utan smink bara för att inspirera tjejer i Kosovo att smink inte är så viktigt men utbildningen och medvetenheten att ha rätt att säga nej och leva livet som en kvinna förtjänar, det är vad som behövs för att sätta igång kvinnorörelser i Kosovo. Varje sommar brukar jag åka där nere och man ser små tjejer pratar mycket om vikten att se bra ut och det är jätte bra att de vill se bra ut men de har så mycket mer än bara en kropp, de är smarta, duktiga och inte bara sexobjekt. kvinnor kan så mycket mer och jag tror du skulle kunna vara en bra förebild för kvinnor i Kosovo att sätta igång med diskussioner angående rätten att vara kvinna och att det inte kommer från män utan att kvinnor har rätten att vara kvinnor och bestämma på samma sätt so männen. Jag kan hjälpa dig om du vill, jag jobbar socialt arbete i Sverige Trollhättans kommun. du hittar mig på facebook. kram på dig

 • Thjesht queen 👏💞💞💞💞💞💞💞

 • Sa e bukur DIVA👑

 • Don't do this again !

 • Hale ngohet kjo kong 2018 😂😂

 • bravo dafina je kangtare e pelqyne prej krejt familjes me kangt e tuA jena rrit tpershendesum dhe te urojna suksese besoj ki me arrit e para ki me kan shqiptare namerik veq vazhdo

 • The queen is back 👑

 • Inxhizimi i kopjum prej beyonces 1+1

 • 💗

 • Ti je diva 😇

 • mut

 • KING👑💪

 • Not all songs Just Professional songs are published