Dafina Zeqiri x Lurro - Kapma Doren

Objavljeno 1. sep. 2019
Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz
Stream/Download - smarturl.it/DafinaKapmaDoren
Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri x Lurro - Kapma Doren
Produced by: MONEYZ
Video by: Entermedia

Follow My Playlist on @Spotify - smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri

© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment


#bzzz #DafinaZeqiri #KapmaDoren

Komentarjev

 • SHE A LEADER 💞

 • Nese don me, don cka nin ti Pse s'po vjen doren me ma kap Pse s'po vjen doren me ma kap Me ma kujtu qe jam e lumtur Qe jam e lumtur n'qet kohe (Qe jam e lumtur n'qet kohe) Levizni tash, zor qe kthehet mo Tregoma durt se e boj per ty Une jam e gatshme me e majt pi qejfin tone [REF.:] Keshtu qe coni durt nalt Coni durt nalt, coni durt nalt Coni krejt durt nalt Kape melodin, lem me t'pershku Kape melodin, lem me t'pershku Jam me ty qado qe t'bohet E din ti qe gjithmone jam per Kjo ndjenje nuk plaket Sillet rrotull, ndjej tatarrapa Levizni tash, zor qe kthehet mo Tregoma durt se e boj per ty Une jam e gatshme me e majt pi qejfin tone (Ehi) [REF.:] Keshtu qe coni durt nalt Coni durt nalt, coni durt nalt Coni krejt durt nalt Kape melodin, lem me t'pershku Kape melodin, lem me t'pershku Keshtu qe comi durt nalt Coni durt nalt, coni durt nalt Coni krejt durt nalt Kape melodin, lem me t'pershku Kape melodin, lem me t'pershku Pse s'po vjen doren me ma kap Qe jam e lumtur, qe jam e lumtur n'qet kohe Levizni tash, tregoma durt Une jam e gatshme

 • Dafina Zeqiri 100% Beautiful 100% Genuine

 • Daffiiii ta ha loqken🥰😘😍

 • Cool as always thumbs up for this song

 • shummm te dua DAFFY ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱 .....by ionutz Romania

 • Sa e mire Dafina te dua je shum e mire kenga shum e bukur sa here e degjoj me sjell lumturi te lumte dafina suksese zemer vec vazhdo keshtu dhe do besh nje karriere te madhe ❤️❤️🥰🥰😽😽

 • cica ,bytha dhe tatuazha pa pare

 • Dashni tkom oj dafin💋💋🥰❤️

 • Ooooooojjj tiii jeee Lady Gaga e jon🥰🇦🇱💙

 • ❤️🇦🇱

 • dekadent bis im hinaus, zum kotzen arrogant dieser clip ,out

 • ♥️♥️♥️♥️🌷🌷🌷🌷🦋🦋🐞🐞💐💐💐🌹🌹🌻🌻

 • Kush do “beba “______😂😂😂😂🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧

 • Amazon

 • Dafina Capital t

 • Stili i Daft Punk!!! Lovely song

 • Dafin jo qe je e mir e sjellshme po kangat i wet mir

 • produced by Daft Punk

 • U knaqen tu kopju shqiptart

 • Super keng....❤❤

 • Ni shembull i keq qka tbon droga. Kqyrne ni foto tDafines kur ja ka nis mas pari me nknu edhe tash krahasoni.

 • Jji

 • She went 100 to o real quick with that hair cut 😂

 • Kush mbo subcriibe le t shkr n kom dhe ja kthe subcribe-n

 • O drit o zemer o yll bravo dafy je e madhe 🌟🌟🌟🌟🌟🌟♥️♥️♥️♥️♥️♥️☀️☀️☀️🐞🐞🐞🦋🦋🦋🌻🌻🌻

 • Dashuriaaa

 • OMG SA KOT👎🏼👎🏼👎🏼

 • Bukuria jote dashurija jote zemra jote dhe ti jeni shume Te bukura bravo me pelqen shume zemeaaaa nga mua

 • 0:00 Qe nga ky moment.... 0:01 0:02 0:03 0:04 0:05 0:06 0:07 0:08 0:09 0:10 0:11 0:12 0:13 0:14 0:15 0:16 0:17 0:18 0:19 0:20 0:21 0:22 0:23 0:24 0:25 0:26 0:27 0:28 0:29 0:30 0:31 0:32 0:33 0:34 0:35 0:36 0:37 0:38 0:39 0:40 0:41 0:42 0:43 0:44 0:45 0:46 0:47 0:48 0:49 0:50 0:51 0:52 0:53 0:54 0:55 0:56 0:57 0:58 0:59 1:00 1:02 1:03 1:04 1:05 1:06 1:07 1:08 1:09 1:10 1:11 1:12 1:13 1:14 1:15 1:16 1:17 1:18 1:19 1:20 1:21 1:22 1:23 1:24 1:25 1:26 1:27 1:28 1:29 1:30 1:31 1:32 1:33 1:34 1:35 1:36 1:37 1:38 1:39 1:40 1:41 1:42 1:43 1:44 1:45 1:46 1:47 1:48 1:49 1:50 1:51 1:52 1:53 1:54 1:55 1:56 1:57 1:58 1:59 2:00 2:01 2:02 2:03 2:04 2:05 2:06 2:07 2:08 2:09 2:10 2:11 2:12 2:13 2:14 2:15 2:16 2:17 2:18 2:19 2:20 2:21 2:22 2:23 2:24 2:25 2:26 2:27 2:28 2:29 2:30 2:31 2:32 3:33 2:34 2:35 2:36 2:37 2:38 2:39 2:40 2:41 2:42 2:43 2:44 2:45 2:46 2:47 2:48 2:49 2:50 2:51 2:52 2:53 2:54 e deri ne kete moment eshte nje kenge super dhe te ben te mendosh qe te shijosh momentin 😄😄

 • Amazing song

 • Si shkojen bionde

 • Amazon

 • Videoklipi eshte super.Edhe kenga.S'ka si te jete ndryshe kur i ka bere Duffy.BRAVO.

 • New Laura Branigan

 • Lova ❤😘

 • Bonu bre vetja mos bo stila tjerve me kujtohet kanga harrimi i dashuris je perfekt origjinale

 • Sa lika mund ti bejm per Dafinen🇦🇱🇦🇱🔥🔥

 • 😍burn it girl

 • Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!

 • Palidhje kot fare

 • 🥰🥰😍😍

 • 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 • Looove u duffy you deserve more than this!Ti gjethmon vjen me diqka ndryshe never get disappointed 👏

 • Ohrwurm 😍

 • O mashkull braa

 • Subscribe ju lutem ❤

 • Po mundohet me ket stil me hi neper tregje t'huja po ma leht kish hi si shqiptare se si suedese mycoment.

 • Çoni durt nalt per dafinen 🙌♥️

 • Like Amber Rose

 • Flops

 • Like All Think Duffy It's The Best Artist 😍😍

 • slnumber.info/wiev/e3GSctxxZp-WhqI/video.html

 • Good job 👍🏼👍🏼

 • t’adoree 🙈❤️

 • Au zot qka esht ber kjo. Shum e keqe kur e shikon perpara e tash Katastrof. Kyr te pelqen shum vetja bahesh kaststrof.

 • BOP Rrejna, bye bye, e kjo e kom pa kush je

 • bella belz esht kjo me floket e shkurtra?

 • yll🤩🤩🤩

 • Kush e mban mend kte kengen para se dafina ti bente videoklipin?

 • Shit

 • kajher e dhin e ban mut krejt

 • Dafinaaa⭐🇦🇱⭐

 • Daffi si gjithmon 💎

 • Dafina 🔥❤️😘😘😘

 • Ta qifsha nanen e QELIT HAHAHA ANOREXIC BITCH LOOK LIKE A CRACK HEAD

 • ktu femnat duhet me kuptu qe byth e cica ka edhe lopa..por tbukur femnen e ban stili..e sa per sti dafina i ven vulen.

 • 💖💖❤❤💋💋

 • From where i know this song?😂😂🤷🏽‍♂️🤪 confused 😂but loveee ittt❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍🔥🔥🔥

  • Kadrush Emerlahi smh simillar to veq me t‘pas ty 🤷🏽‍♀️😅

 • Amazing dafi 👍😘

 • Omg! Nk e di cfr thoj muzike duhet te besh tjr qe te besh me fam nderkombetare 🤷‍♂️Je super super kengetare s kam fjal ❤️Bravo 😍😍 Me falni nese keni mundesi pa ju bezdisur mund ti beni subscribe kanalit tim!🙏🏻🙏🏻❤️❤️😘

 • Big up Lurro

 • Thn epomenh fora tha se parw fanarh Na m to krathsh 🗺🗺🗺🗺🗺🗺🗺🗺🗺🇦🇹🇹🇷🇸🇾🇫🇷🇵🇸🇮🇩🇷🇺🇮🇹🇩🇪🗺🗺🗺🗺🗺🗺🗺

 • O dashuriiiiiiiiiiiii 🥰🥰🥰🥰🥰

 • Kapma karin dafin

 • Bac 2020 ChLh Y'a RabY 🙏

 • Zeri shum i mir.. Amo muzika e vjedhne 100%.. Po qa me bo sesht as e para as e fundit qe vjedh muziken..

 • 🤤

 • Shum po tingllon si konga "veq met pas ty"

 • Ju pahan qi gopt u pasna dashuru..

 • Bravo albania saluti da italia

 • Nice one😉

 • Te du shum 😍👸💖

 • There’s one Dafina 👌❤️

 • Kape melodin ket keng e kam ndegju

 • FLUTUR

 • The way you hug ypur friends/cousins 😍my sweetie idol Ta du stilin e veshjes edhe tmuzikes nrm 🙏😍❤❤❤❤

 • Nuk e di shuuuuuuuuuuuume palidhje

 • Muzike me per femije nuk kam degjuar asnjehere

 • super diva

 • Shume bukur daffi po dokesh bravo👏

 • omg nk kam fjal😭😍

 • Film koka bo ✌️⚔️ teper e fort dafy papapa ⚒️

 • Pse ktheheni ne kufoma.per nje fame , po pate zerin sesht nevoja te zgaravitesh lekuren e te behesh tullace , asnje ndryshim ske nga luku i nje te droguare

  • Pse kur drogohesh pret floket.... Hahaha je per te qeshur menyren si mendon

 • Your so fucking ugly

 • Me duket mua apo kjo kenge ka pak ngjashmeri me kengen "vec me t'pas ty" qe ka sjell ne vitin 2014 Por gjithsesi te dua pa fund dafinaaaa❤❤❤❤

 • Michael Jackson Shqiptare femer 😂👍🏼

 • 2:13 besst moment with mom ❤

 • Ah se harrova edhe femer hynore nga universi.

 • Flutur ajri,Sirene deti,luanesh toke dhe engjell qielli!💋💘🌹