Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri Dafina Zeqiri

 • 30
 • 273 mio.
Dafina Zeqiri's Official SLnumber Channel

Dafina Zeqiri was born on 14 April 1989 in an Albanian family in the city of Varberg, Sweden. Her siblings are Tringa and Besa.

Being more than your typical Indie Artist, songwriter & composer with her smooth, electrifying, but bold vocals, she began singing at the age of 10 - where she performed her own songs at a children’s festival in Sweden. Her talent comes naturally from her mother, Melihate Zeqiri (a former singer of the 1980's). At 17, her career became a priority and within a year she gained popularity in Kosovo after winning multiple awards, making her name holistically known.

In 2018, she decided to continue her career independently with the support of her team MONEYZ in Kosovo, continuously dropping one hit record after another with amazing music-videos.

In 2021, Dafina is planning on dropping her Album “Dafinë Moj” where you will find a couple of features with some of the most popular artists in the Albanian Industry.

Video

2:51Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja KepenOgledi 772 tis.Pred 14 dnevi
2:47Dafina Zeqiri - JAPA
Dafina Zeqiri - JAPAOgledi 5 mio.Pred 21 dnevom
3:26Dafina Zeqiri - DURO
Dafina Zeqiri - DUROOgledi 21 mio.Pred 3 meseci
3:44Dafina Zeqiri ft Yll Limani - Mos shko
Dafina Zeqiri ft Yll Limani - Mos shkoOgledi 11 mio.Pred 5 meseci
3:07Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj (Anso Remix)
Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj (Anso Remix)Ogledi 321 tis.Pred 6 meseci
2:43Dafina Zeqiri - ZILI ZILI
Dafina Zeqiri - ZILI ZILIOgledi 10 mio.Pred 7 meseci
3:34Dafina Zeqiri ft. Dj Sardi - Te ti
Dafina Zeqiri ft. Dj Sardi - Te tiOgledi 2,7 mio.Pred 9 meseci
3:13Dafina Zeqiri - Million $
Dafina Zeqiri - Million $Ogledi 13 mio.Pred 9 meseci
2:49Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman
2:58Dafina Zeqiri ft Cricket - A JE PENDU
4:24Dafina Zeqiri - Merri Krejt
Dafina Zeqiri - Merri KrejtOgledi 4,4 mio.Pred letom
3:07Dafina Zeqiri - Vuj vuj vuj
Dafina Zeqiri - Vuj vuj vujOgledi 24 mio.Pred letom
3:23Dafina Zeqiri ft Varrosi - RING RING
Dafina Zeqiri ft Varrosi - RING RINGOgledi 4,7 mio.Pred letom
2:55Dafina Zeqiri x Lurro - Kapma Doren
Dafina Zeqiri x Lurro - Kapma DorenOgledi 1,6 mio.Pred letom
3:20Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule Lule
Dafina Zeqiri ft Lumi B - Lule LuleOgledi 37 mio.Pred letom
3:20Dafina Zeqiri - La Reina
Dafina Zeqiri - La ReinaOgledi 10 mio.Pred 2 leti
3:30Dafina Zeqiri - ROFE
Dafina Zeqiri - ROFEOgledi 2,1 mio.Pred 2 leti
4:09Dafina Zeqiri - A e man n'men
Dafina Zeqiri - A e man n'menOgledi 11 mio.Pred 2 leti
3:30Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO
Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALOOgledi 17 mio.Pred 2 leti
3:24Dafina Zeqiri - Kurgjo nuk kallxojna
Dafina Zeqiri - Kurgjo nuk kallxojnaOgledi 18 mio.Pred 2 leti
3:08Dafina Zeqiri - FUEGO
Dafina Zeqiri - FUEGOOgledi 16 mio.Pred 2 leti
3:48Dafina Zeqiri - Ti e din
Dafina Zeqiri - Ti e dinOgledi 2,6 mio.Pred 3 leti
4:01Dafina Zeqiri - Hate you, Love you
Dafina Zeqiri - Hate you, Love youOgledi 1,4 mio.Pred 3 leti
3:30Dafina Zeqiri - Bloodah
Dafina Zeqiri - BloodahOgledi 685 tis.Pred 3 leti
4:15Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na
Dafina Zeqiri ft. KAOS - NaOgledi 13 mio.Pred 3 leti
3:32Dafina Zeqiri - Shume qef
Dafina Zeqiri - Shume qefOgledi 2,2 mio.Pred 3 leti
3:09Dafina Zeqiri, DJ Flow ft. Lumi B - Rude Girl
2:54Dafina Zeqiri - Tonight
Dafina Zeqiri - TonightOgledi 186 tis.Pred 3 leti
3:39Dafina Zeqiri - Be a man once
Dafina Zeqiri - Be a man onceOgledi 1,7 mio.Pred 3 leti

Komentarjev

 • “Se kur pi,pi deri sa sdi sen mo “E nese smuj,shkoj e qeli edhe njo. “E pi si uj, normal o qe nuk pe sho “ Sa u bo ora edhe pse pi nguli syt nto” vigi the Legend

 • 🕭🔔📯📣🕩📣🕪🔉🎷🎺🎻🎼🎤🎛🎚🎙♩🎵💻🖱☏📲💽⌨🖱💾✏🖍📦📭📦📥📩🗜📦📭📫📦📭🔑📌✂📎📍📊🗓🗒📊📐📌📐📆🔮⚗🛡🔗⛏🔩🔧🛠🗡🔪🛡🏹🗿🛢⚗🔮🏁🏳🏴🚩🔶🔷🔸🔹⚬⚪⚫🔴🔵⭕🔘🔰☐☑📳💯📛♾📶⚮⚯🔟⚮⚭🛐⚇♞♝♜♛♚⚉🕇🕉♞⛧⛦⛥⛤✡➰➿✔🇦🇱

 • Like komentit nqs ky hit ka me qen i paharrueshem❤️!DAFINA IS THE BEST!

 • We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Dafina the best Albanian

 • dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍

 • -Futja kepen- tha vig popa kurse un futja lays me limon

 • Po ku ka ma real se daffy more eeeeejjjjjjjjjjjjjj😀🥰 Nvalle shkon mindili 😀😀🥰 Ja ja jaaaa😇😇😇

 • Te mahnit me zerin Dafina

 • Yll...super kengetare

 • Muzika ma e dukur ne dot🥰🥰🥰❤😘😍

 • This is a whole vibe we need more of this on god 💯

 • Humori i mirë është forcues për mendjen dhe trupin. Është kundërhelmi më i mirë i shqetësimit dhe depresionit. I tërheq dhe i mbanë miqtë. I ndriçon pengesat e njerëzve. Është rrugë direkte për në qetësi dhe kënaqësi”

 • ❤️❤️❤️

 • ja pse "DIVA"-t si puna jote,kurr nuk do te shuhen!! Te dua Dafina Zeqiri 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • 💖😙😙😙😙😙😙😙😘😚😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Super

 • hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

  • slnumber.info/wiev/jKeroqyJnp9nmpE/video.html

 • 1 jesh shume me pelqen suksese te metejshme

 • O LUM KU JE SE SOOT SHOH

 • Rks lumiiiiii

 • I love you so much

  • Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish Ai do t'ju japë jetën e përjetshme ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))

 • ։ПРОСТО СУПЕР 👏👏👏

 • Te lumte dafina

 • Jom kan une si ti,edi qe ka shum qe durojn shum! Po besoni qe durimit i vjen fundi. Vet po tu qelshin dyrt . Mos I hupni shpresat kurr 💖

 • Shum palijve

 • u

 • 🎇

 • She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

 • 👌🏻

 • Dafi ...sjell cdoher mrekulii mrekulli shqipètare je vazhdo.

 • 🇦🇲🇦🇲🇦🇲 the best music in Armenia

 • O sa e bukur me pelqen kjo muzik

 • Një mesazh I bukur që çdo kenge se ka dhënë. Bravo Dafina.

 • Dafina zeqiri ma e mira🥳🥳

 • 10 her n dit e dgjoj ket

 • What's Novakovici's (the one with the beat) ethnicity?

 • Dkkd8kdoskjfi9rlrpeç

 • Love the Albanian traditional clothing , specially the black one's 🇦🇱

 • 🔥

 • Artiste e fort dhe personalisht ma e profesionuara e estrades ne biznis muzikore!

  • She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

 • M'breteresh e Muzikes Dafina shum bukur zeri teksti yll

 • Është kengë shumë e bukurrrrrrrr ❤❤❤❤❤❤❤❤❤ dafina

 • Dafina je mira 😘dhe kenga plot kuptim 🥺🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭

 • Hothot 💯💯

 • Duro n hamom 4 nisha mi ka mbyll shkoll ka meja dhan shtres n saba shtres n akshom palidhje

 • Love this so really interesting and powerful telling the best story of the song love you dafina your voice is amusing and magnificent ❤️

 • Bash me vjen keq qe sbon Kong ma shpesh. Yre the realest artist ne tan trevat shpirtare. God bless u

  • Qekjo pi bjen qka osht me repovat❤

 • 2021❤️

 • Klipi është xhiruar në Kosovë ? Fusha e Basketbollit ndodhet në Kosovë?

 • Ti je ma e mira..🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

 • 🔥

 • Beautiful ...❤

 • far trupi shoq 🥵😏💥

 • 🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲❤️❤️❤️❤️🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲 Love from Javaxk. Ahkalkalak🇬🇪🇬🇪🇬🇪

 • Kur e din se ke test neser dhe ca meno menja ne ato momente .

 • Bravo dafina je me e mira ❤️❤️❤️

 • A je penduuu... Dashnia madhe sa dashnia madhe aaaa... You are the Queen 👑💞🌹Dafina👑😍🌹💋💞 love you Respecti💞.... U knaqem me kenga mmmmm 💝Thank you Dafina for the best voice... Can't stop listening this song and every yours songs Selam💞💋👑 from Macedonia OHRID 💕💞💝🌹

 • How comes so many Armenian people here? How did you find this song? Was it published somewhere?

 • Super muzik

 • hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • DAFINA👑👑

 • Dafina je njesh i muzikes

 • Ti të shkatërron !!

 • Droga per vesh

 • Mreti

 • Po pjesen kur kendon Ledri pse e ka hequr

 • 😍😍😍😍😷🤑😇🥲

 • Shumë mirë

 • Me e Mir se Tanya jo nier si ze lope

 • Bukur

 • 2021 and still love this song✨

 • Tungjatjeta Dafina, ke ze te mrekullueshem. Po te ishe dhe shembull ne pamje, do i lihesha femijet e mi te ndegjojn.

  • @Erisa Mankolli rrall ka mesazhe te mira kjo. Kam vetem frik se do te degjenerohet ne tersi ky popull i mire shqiptar. Shume pak bes, femijet rrugeve me marihuana dhe alkool, prinderit ne per shtepija te pleqve... Kjo zerin e ka te jashtzakonshem dhe kjo keng me pelqen shume, por kam frik se per femijet tan do behet idol.

  • S ka rendesi pamja rendesi ka mesazhi qe ajo percjell me kenget e saj

 • Boll durova po sja vlejti <3.

 • Ma e mira me e bukura

 • Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa

 • Kenga me e bukur qe kam degjuar nga ty @dafina zeqiri nje mesazh shum i bukur per ti ngushelluar kurajuar ata qe ndodhen ne keto pozita si bullizmi dhuna tradhtia vetmia. Me kete ke treguar qe jeta eshte nje sprov dhe sprovon të fortit 🥺😔🌻🌻🌻